KSANTINA PLUS

Asgards Pride Frühlingfest
 

  "Asgards Pride" - розплідник, який займається розведенням Континентальних бульдогів з 2006 року. Станом на 2015 рік там народилося більше 400 цуценят. Однією з традицій цього розплідника є проведення кілька разів в рік зустрічі друзів. На казковій галявині, яку ми бачили все на тих же фотографіях, збирається величезна кількість сімей зі своїми улюбленцями - випускниками розплідника. Подивившись фотозвіт про осінню зустріч 2018 року ми вирішили, що обов'язково поїдемо на наступну!

  Сказано - зроблено! Квитки куплені, автомобіль орендований, 5 травня їдемо на Asgards Pride Frühlingfest

  Ще в 2015 році, з моменту ухвалення рішення придбати собаку породи Континентальний бульдог в одному з найбільших в Німеччині розплідників "Asgards Pride", у нас з'явилася мрія побачити своїми очима собак, яких ніколи не бачили, ті гарні місця де вони гуляють! Усе це ми бачили тільки на фотографіях! Дуже хотілося познайомитися особисто з людьми, для яких розведення собак на найвищому професійному рівні стало сенсом життя! Усе це нам здавалося якимсь казковим… «Там на неведомых дорожках, следы невиданных зверей…».

 Після народження двох приплодів в нашому розпліднику інтерес побачити собак німецького розведення тільки посилився!

    Розплідник "Asgards Pride" знаходиться в місті Зайнсхайм в 150 кілометрах від Франкфурту на Майне у Баварії. Шлях на автомобілі пролетів непомітно! Відмінні дороги, приголомшливі краєвиди, казкова архітектура міст і селищ Баварії, останній поворот і перед нами власник "Asgards Pride" Боб Ледер, який гуляє з одним зі своїх вихованців з чашкою ранкової кави!

    Не дивлячись на прохолодну погоду зустріч була дуже теплою! Відвідати рідний розплідник своїх домашніх улюбленців приїхали сім'ї не лише з Німеччини, але і з Австрії і Швейцарії. Ми, нарешті, особисто познайомилися з тими людьми, які підтримували нас, раділи разом з нами перемогам і досягненням собак породи Континентальний бульдог в Україні, але спілкувалися тільки в соцмережах. Завели нові знайомства, побачили величезну кількість «невиданных зверей» і людей, які щасливі від спілкування зі своїми собаками!

    Як говориться, "вишенькою на торті" стала екскурсія в розплідник індивідуально проведена для нас. Декілька годин Боб і його син Алекс ділилися своїм досвідом розведення Континентальних бульдогів, показували собак, яких в розпліднику більше тридцяти, відповідали на наші питання і давали свої рекомендації. Ми дуже вдячні сім'ї Ледер не лише за цю грунтовну бесіду і бажання поділитися своїм досвідом, але і за ті величезні зусилля, які вони приклали для народження перших в Україні собак породи Континентальний бульдог.

   Зустріч добігла кінця. Трохи втомлені, але щасливі і натхненні повертаємося в Україну. Нам ще належить обміркувати величезну кількість отриманої інформації, можливо, внести якісь корективи у свою роботу. Основне з того що ми побачили, і нам це дуже близька за духом, - робота розплідника передусім спрямована на розведення здорової, комфортної сімейної собаки, яка довгі роки радуватиме як дорослих так і дітей, а титули і звання собак не більше ніж приємне доповнення до тієї радості, яку приносить спілкування з континентальний бульдог.

 

Ганна Красіна, Євген Холод

травень 2019 р.